aysan logo facebook sayfası twitter sayfası
türkçe site ingilizce site
tse - ce - iso - rohs

 

 

 

AYSAN, aydınlatma sektöründe 1974 yılından itibaren Bulvar, Cadde, Yol ve Park aydınlatma sistemlerinde önemli gelişmeler sağlayarak 35 yıllık mazisi ile günümüze kadar gelmeyi başarmış bulunuyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Çağımızın son teknolojik ürünü olan LED'Ii aydınlatma sistemlerini, tamamıyla kendimize özgü dizaynları ile birleştirerek ortaya çıkardığımız modern harici aydınlatma armatürlerinde uygulayarak, Dünyamızın içinde bulunduğu Enerji sıkıntısını asgarilere indirmek için çalışmalarımıza her geçen gün yeni ufuklarla devam ediyoruz.

 

Oldukça yüksek oranlarda Enerji tasarrufu sağlayan LED sistemleri ile ürettiğimiz Bulvar, Cadde ve Park aydınlatma armatürleri, artık kısa zamanda yüksek enerji giderleri olan lamba değişimi ve bakımı maliyeti ürünlerin yerine kullanarak aynı zamanda Ülke ekonomisine katma değeri kazandırıyoruz. Bu Katma değeri, Ülkemizde kullanımlar ve ihracattan sağladığımız gelirlerle hızla arttırıyoruz.

 

Günlük yaşamımızda, %70’lere varan Enerji Tasarrufunun, geleceğimiz için ne denli önemli olduğunun bilinci ile AYSAN’ın kalite çizgisini, emeği geçen tüm çalışanlarımızla, yeni yepyeni ürün yelpazesi ile en yüksek seviyelere ulaştırma çabası içindeyiz.

 

Ayrıca, yine Enerji tasarrufundan esinlenerek, tamamıyla kendi dizaynlarımız ve projelerimizle ortaya çıkardığımız Enerji Tasarruflu kompakt lambalarımız ile Ülke ekonomisine yeni bir katma değer kazandırdığımıza da inanıyoruz. Şöyle ki; günümüzde kullanılan Enerji tasarruflu ampuller bilindiği üzere kullanım ömürlerini doldurduğunda olduğu gibi çöpe gitmekte ve bu da Ülke ekonomimize zarar vermekteydi. Ancak üretimimizde bulunan kompakt lambaların sadece tüp kısmını değiştirmek suretiyle ömrünü en az 3 katına çıkarmış bulunuyoruz. Böylece lambamızın, diğer muadillerine göre ömrünü çok daha uzatarak, maliyetleri de 3'te 1 oranında aşağıya çekmiş bulunmaktayız. Adı geçen AYSAN markalı Enerji Tasarruflu Lambamızın, Devlet Bakanlığı tarafından da takdir edilerek "2008 İYİ TASARIM ÖDÜLÜ" ile ödüllendirilmesi gururu içinde, yeniliklerin ışığı altında çalışmalarımız, Küresel dünyamızdaki biz yaşayan insanlar için devam edecektir.

 

AYSAN